Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Albion

Albion

Jedno z nejlepších RPG a bohužel jedno z posledních RPG , které jsem měl tak rád. Mám takový dojem, že po něm už žádné POŘÁDNÉ RPG nevzniklo.

K Albionu se váže hned několik osobních vzpomínek. Jako dorůstající jsem nikdy neměl moc peněz,  neměl jsem žádný počítač (AMIGU jsem si koupil až na vysoké, někdy okolo roku 2000) ale občas jsem si aposň koupil časopis o počítačových hrách. (Např. taková  AMIGA rewiev, občas SCORE, či Level, nebo Gamestar. A tak jsem si svého času koupil SCORE č. 30. Zde se nacházela recenze (a návod) na tuto BOŽSKOU hru. Celé roky jsem s o téhle snil.  Živě si vzpomínám na  povodně v roce 97. Po úmorném dni jsem  zalezl do (podarované, prastaré) postele, z nočního stolku vytáhl dva lahváče a  blaženě usínal ve světe Albionu.

Hru samotnou jsem si zahrál až po roce 2000. Ale jak už to tak bývá,  hru jsem si tak vysnil, že mě hra samotná nezaujala, tak jak jsem si tehdy představoval.

Ale nedalo mi to, a po pořízení netbooku jsem se do hraní pustil znova. Všem tak doporučuji hrát na 10 palcovém displeji, kde VGA rozlišení 320x200 vypadá úžasně. A v originále, protože hra se v češtině (téměř) nedá dohrát pro špatný překlad a bugy.  Bohužel tyto chyby nejsou odstraněny ani po několika patchech.

http://albion-hra.wz.cz/- bezva fandovská stránka, s maximem informací- doporučuji.

(je mnohem lepší, než můj skromný komentář....)

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

albion

(Ash, 29. 4. 2013 12:25)

Hra ma aktualizovany a opraveny preklad, na adrese ktoru pises.

Re: albion

(StriderCZ, 29. 4. 2013 17:01)

Díky :-)